Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На час воєнного стану в Україні LIGA ZAKON забезпечить усі Центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360

2 марта 2022, 13:28
1682
0
Автор:
Реклама

Незважаючи на складну ситуацію наші спеціалісти працюють та команда LIGA ZAKON продовжує використовувати усі технічні можливості та ресурси, щоб забезпечувати стабільну і регулярну роботу 24/7 усіх продуктів та сервісів LIGA360.

Розуміючи складність ситуації, ми прийняли рішення, на час війскового стану в Україні, LIGA ZAKON звбезпечить усі центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ платформи LIGA360. Нагадаємо, доступ до документів, сервісів та функціоналів працює 24/7 з будь-якого місця, де є інтернет.

LIGA360 забезпечує доступ до важливої інформації - оперативні новини та нововведення, найповніша база нормативно-правових актів, аналітика та роз'яснення, довідкова та консультаційна інформація. Окрім того, ми забезпечуємо доступ до інформації про юридичних та фізичних осіб, надаємо доступ до найповнішої бази судових рішень, практики ЄСПЛ. Одна з найважливіших функцій сьогодні - моніторинг медіа та соціальних мереж. Також наші аналітики готові відповісти на болючі питання сьогодення.

Звертаємо Вашу увагу, деякі сайти органів державної влади тимчасово працюють з великими перебоями та не мають можливості надавати актуальну інформацію. Також, не працюють Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції України. Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією зі сторони ворога. Єдиний державний реєстр судових рішень сповіщає про тимчасове призупинення та неможливість пошуку інформації. Інформація у LIGA360 з Реєстрів актуальна на 24.02.2022 р.

Для того, щоб підключитися до рішення LIGA360 необхідно надати запит та адресу електронної пошти у будь який зручний для вас спосіб.

Ми зробили спеціальний телеграм канал для оперативного збору заяв https://t.me/ligazakon1

Або звертайтеся по контактному номеру телефона Support@ligazakon.ua

0-800-210-103

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости