Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛИГА:ЗАКОН анонсирует два семинара по повышению квалификации адвокатов

25 апреля 2016, 12:08
1812
0
Реклама

17 травня відбудеться практичний семінар "Практичні аспекти застосування Кримінального процесуального кодексу сторонами кримінального провадження". Доповідачем виступить Леся Каспрук, адвокат,  керівник практики оподаткування та судової практики Адвокатського об'єднання IMG Partners. Акредитацію організатора ЛІГА:ЗАКОН, заходу та сертифікацію пані Каспрук у якості експерта підтверджено Рішенням ЕР НААУ № 24 від 24.03.2016 р. 

 

Під час семінару розглядатимуться питання досудового розслідування, практика застосування статті 93 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження, види експертиз в кримінальному провадженні, негласні слідчі дії щодо адвоката та судді, оскарження дій і бездіяльності слідчого. Окрема увага - судовому слідству, застосуванню норм щодо належності доказів і допустимості засобів доказування в суді, оскарженню адвокатом судового рішення в апеляційному та касаційному порядку тощо.

 

Крім цього, 24 червня відбудеться практичний семінар "Діяльність адвоката в інтересах клієнта на досудовому слідстві з економічних злочинів". Його проводитимуть адвокати, керівники практики безпеки бізнесу Адвокатського об'єднання Juscutum Денис Овчаров та Ксенія Проконова, яких сертифіковано Експертною радою НААУ в якості експертів для  проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України за вказаною темою згідно з Рішенням ЕР НААУ № 25 від 24.03.2016 р.

 

Під час семінару доповідачі поділяться досвідом роботи адвоката за фактом кримінального провадження, до та під час обшуку юридичної особи, розкажуть про ефективні методи фіксації процесуальних порушень, отримання копії протоколу обшуку. Також наведуть правові аспекти роботи адвоката при обранні запобіжного заходу, проаналізують судову практику, у т.ч. виправдувальних вироків.

 

Відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов'язаний підвищувати свій професійний рівень. На його реалізацію, 16 лютого 2013 року рішенням Ради адвокатів України №85 було ухвалено Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України із подальшими змінами і доповненнями, в якому зазначено, що не пізніше 31 січня кожного року адвокат зобов'язаний надати раді адвокатів регіону картку обліку залікових балів  та копії документів, що підтверджують підвищення його кваліфікації протягом минулого року. Адвокат має отримати не менше 10 залікових балів кожного року.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости