Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Регламентований порядок складання міграційною службою матеріалів про адмінпорушення

4 жовтня 2013, 09:09
182
0
Автор:
Реклама

Обличчями, до яких застосовуються админвзыскания по ст.ст. 197-201, частиною 1 ст. 203, ст.ст. 204, 205, 206 Кодексу про адміністративні правопорушенняявляються громадяни України, іноземці і особи без громадянства, яким виконалося 16 років, посадовці установ, організацій, підприємств незалежно від форм власності, в компетенцію яких входить прийняття громадян, іноземців і осіб без громадянства на роботу і навчання, а також осіб, які запросили в Україну іноземців або осіб без громадянства у приватних справах і надали їм житлову площу і порушили при цьому порядок їх перебування.

Згідно Інструкції по оформленню матеріалів про адміністративні правопорушеннязатвердженою наказом МВС від 28 серпня 2013 року № 825складати протоколи, розглядати справи про админправонарушениях і накладати админвзыскания можуть посадовці апарату Державної міграційної служби, головних управлінь міграційної служби в АРК, областях, містах Києві і Севастополі, управлінь (відділів, секторів) міграційної служби в районах, районах в містах, містах обласного, республіканського (АРК) значення.

Встановлено, що протокол:

- складається на бланку, що містить серію і номер, наскрізну нумерацію в межах відповідного органу ГМС, в двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, що залучається до адмінвідповідальності;

- складається на державній мові;

- заповнюється кульковою ручкою темного кольору, розбірливим почерком.

При складанні протоколу особі, що залучається до адмінвідповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені ст. 63 Конституції і ст. 268 КоАП, про що робиться відмітка в протоколі.

У разі відсутності у особи, відносно якої складається протокол, паспортного документу у відповідній графі вказуються реквізити паспортного документу за даними адресно-довідкового підрозділу ГМС.

Админвзыскание може бути накладене не пізніше чим через два місяці з дня здійснення правопорушення, а при правопорушенні, що триває - не пізніше чим через два місяці з дня його виявлення.

У разі закриття карного виробництва, але за наявності в діях порушника ознак админправонарушения, стягнення може бути накладене не пізніше чим через місяць з дня ухвалення рішення про закриття карного виробництва.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини