Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Всеукраїнська студентська рада допоможе у формуванні держполітики в освітній сфері

3 жовтня 2013, 11:45
177
0
Автор:
Реклама

У органи Всеукраїнської студентської ради може бути обрана кожна особа, що вчиться у вищому учбовому закладі України. Про це йде мова в Положенні про Всеукраїнську студентську раду, затверджену наказом Міносвіти від 3 вересня 2013 року № 1260.

Встановлено, що членом Ради може бути орган студентського самоврядування внзякий:

- обирається студентами;

- підтримує цілі і завдання Ради.

Для отримання членства в Раді орган студентського самоврядування вищого учбового закладу повинен подати у секретаріат Ради :

- заява про вступ в Раду;

- копію положення про студентське самоврядування вищого учбового закладу, затвердженого у встановленому законодавством порядку;

- протокол органу студентського самоврядування з рішенням про вступ в Раду.

Для виходу з Ради орган студентського самоврядування повинен представити в секретаріат Ради заяву і протокол засідання органу студентського самоврядування з рішенням про вихід з Ради.

Найвищим органом управління Ради є конференціяяка збирається не менше одного разу в рік. На конференцію кожен з органів студентського самоврядування внз, який є членом Ради, делегує одного представника.

Керівним колегіальним органом в період між конференціями являється президіяякий скликається секретаріатом не рідше за один раз в три місяці. Секретаріат інформує членів президії про час і місце засідання не пізніше чим за два тижні до його проведення.

Рада очолює головаякий обирається на конференції строком на один рік. Головою може бути обрана особа, яка на день виборів досягла 18 років і є таким, що вчиться. Голосування на виборах являється таємним. Голосування за інших осіб, а також передача права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

Відповідно до Положення задучами Ради, зокрема, являються:

- підготовка пропозицій по формуванню і реалізації державної політики у сфері вищої освіти, науки, спорту і молодіжної політики, а також пропозицій про шляхи, механізми і способи рішення соціально-економічних проблем студентів;

- участь в підготовці і реалізації проектів, спрямованих на рішення соціально-економічних, правових, освітніх, культурних і інших проблем студентської молоді;

- сприяння працевлаштуванню випускників вищих учбових закладів і студентів у вільний від навчання час.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини