Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Реєстр підприємств, ТС власного виробництва, що утилізували, вестиме Мінпромполітики

11 вересня 2013, 09:56
194
0
Автор:
Реклама

Наказом від 29.08.2013 р. № 3 Міністерство промислової політики затвердило Порядок ведення реєстру підприємств, що роблять (що виготовляють) транспортні засоби і узяли на себе зобов'язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва.

Реєстр ведеться в паперовому (у вигляді журналу з пронумерованими сторінками, прошнурованого і скріпленого друком Мінпромполітики) і електронному виді (у вигляді записів на електронних носіях).

Для внесення в Реєстр підприємства, ТС, що роблять (що виготовляють), і що узяли на себе зобов'язання забезпечити утилізацію ТС власного виробництва, подають документи згідно ст. 6 Закону "Про утилізацію транспортних засобів". За результатами розгляду заяви і прикладених до нього документів приймається рішення про внесення або відмову у внесенні заявника в Реєстр. Рішення про внесення заявника в Реєстр оформляється у вигляді наказу Мінпромполітики.

Внесення в Реєстр відомостей робиться безкоштовно.

Відомості Реєстру є відкритими і загальнодоступними і надаються на безвідплатній основі. Відомості, сформовані програмними засобами ведення Реєстру, надаються у виді:

- довідки про наявність або відсутність підприємства в Реєстрі;

- витягання з реєстру підприємств, ТС, що роблять (що виготовляють), і що узяли на себе зобов'язання забезпечити утилізацію ТС власного виробництва, про внесення підприємства в Реєстр;

- довідки про відсутність в Реєстрі прошеної інформації.

Витягання надається підприємству на підставі поданого у письмовій формі запиту про його надання. Мінпромполітики у тижневий термін з дати отримання запиту про надання витягання розглядає запит і надає (направляє) витягання або відповідну довідку за прошеною інформацією.

Форма заяви про внесення суб'єктів господарювання в Реєстр затверджена наказом Мінпромполітики від 29.08.2013 р. № 4.

Нагадаємо, що згідно Закону "Про утилізацію транспортних засобів", що набуло чинності 8 серпня, право на здійснення діяльності по утилізації ТС мають суб'єкти господарювання, що зареєструвалися у встановленому законом порядку і здійснюють :

- прийом ТС на утилізацію;

- розбирання утилізованих ТС з дотриманням норм законодавства про відходи.

А 1 вересня набув чинності Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу про сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації ТС"згідно з яким величина такого податку для конкретного ТС розраховується з урахуванням базових ставок і коефіцієнтів, що коригують, прив'язаних до об'єму двигуна, і залежно від того, чи є ТС новим або уживаним.

Також читайте: Формування Реєстру суб'єктів утилізації ТС покладається на Мінприроди.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини