Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Інструкцію по організації примусового виконання рішень внесені зміни

31 травня 2013, 12:12
204
0
Автор:
Реклама

Наказом від 18.05.2013 р. № 924/5 Мінюст вніс зміни в Інструкцію по організації примусового виконання рішень.

Зокрема, встановлено, що у випадку якщо в органі ГИС відкрито декілька старанних виробництв про стягнення засобів з одного боржника, вони об'єднуються в звідне старанне виробництво. З пункту видалена норма, що встановлює виключення для випадків, передбачених постановою Кабміну від 03.08.2011 р. № 845 "Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення засобів державного і місцевих бюджетів або бюджетних установ".

З пункту 3.9.2 виключена норма, що встановлює, що старанне виробництво не зупиняється у разі звернення стягнення на закладене майно.

Інструкція доповнена положеннями, визначальними, що про стягнення з боржника витрат, пов'язаних з організацією і проведенням старанних дій, держвиконавець виносить постанову, яка затверджується начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований держвиконавець. Вказана постанова спрямовується сторонам не пізніше наступного робочого дня після його винесення і може бути оскаржене ними в суді в десятиденний термін.

Про розмір витрат, пов'язаних з організацією і проведенням старанних дій, держвиконавець відповідно до розрахунку витрат, предоставленнім фінансовою службою відповідного головного управління юстиції, складає акт про витратипов'язаних з організацією і проведенням старанних дій, в якому вказуються перелік і суми витрат, пов'язаних з організацією і проведенням старанних дій.

Встановлено, що для реалізації цінних паперів органом ГИС полягає договір з фондовою біржею на проведення аукціону по реалізації цінних паперів, на які обернене стягнення, і торговцем цінними паперами про реалізацію цінних паперів на фондовій біржі.

Фондова біржа і торговець цінними паперами повинні відповідати вимогам, встановленим Порядком реалізації на фондовій біржі цінних паперів, на які обернене стягнення.

Також визначено, що заява держвиконавця про виплату винагороди розглядається безпосереднім керівником держвиконавця впродовж двох робочих днів з дати його отримання і у разі наявності відповідних підстав підписується і завіряється печаткою з вказівкою дати твердження.

Детальніше про Порядок реалізації на фондовій біржі цінних паперів, на які обернене стягнення, читайте тут.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини