Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Паспорт забудови земельної ділянки можна буде отримати через Єдиний державний портал админуслуг

25 березня 2013, 12:14
334
0
Автор:
Реклама

Наказом від 25.02.2013 р. № 66 Минрегион вніс зміни в Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердивши його в новій редакції.

Встановлено, що будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних і архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище за два поверхи (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою і озеленення на земельній ділянці.

Згідно з документом, розробка будівельного паспорта здійснюється:

- в межах населених пунктів - відповідно до наявної містобудівної документації на місцевому рівні;

- за межами населених пунктів - згідно детальних планів територій і планувальних рішень проектів садівничих і дачних товариств.

Встановлено, що видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування і архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг і / або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Будівельний паспорт надається уповноваженим органом містобудування і архітектури на безвідплатній основі впродовж 10 робочих днів з дня вступу пакету документів.

Для отримання будівельного паспорта необхідно подати такі документи:

- заява на видачу будівельного паспорта із згодою замовника на обробку персональних даних по затвердженій формі;

- завірену в установленому порядку копію документу, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфиция;

- ескізні плани забудови (місце розташування будівель і споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок і розташованих на них об'єктів, інженерних мереж і споруд, фасади і плани поверхів об'єктів з вказівкою габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, планованих до застосування і так далі);

- проект будівництва (за наявності);

- завірена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.

Також встановлено, що у разі зміни намірів забудови земельної ділянки (розміщення нових або реконструкція існуючих об'єктів), реалізація яких не перевищує гранично допустимих параметрів, в будівельний паспорт можуть вноситися зміни. Внесення змін здійснюється відповідним уповноваженим органом містобудування і архітектури в порядку і на умовах, визначених для його отримання впродовж 10 робочих днів з дня вступу необхідного пакету документів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини