Л. Миримский зареєстрував законопроект про електронний реєстр дітей дошкільного віку (№ 1132).
Електронний реєстр дітей дошкільного віку (далі - Реєстр) є територіально інтегрованою єдиною системою обчислювальних центрів, вузлів і програмного забезпечення, що складається з Єдиного і місцевих електронних реєстрів дітей дошкільного віку. У Реєстрі накопичуються зміни і обробляється інформація, що поступає від місцевих електронних реєстрів, за допомогою яких забезпечується :
1) ведення Реєстру дошкільних учбових закладів усіх форм власності;
2) автоматичне формування черги на зарахування у дошкільний учбовий заклад (у т. ч. приватної форми власності, власники яких дали згоду на свою участь в такій системі);
3) збір, обробку і накопичення інформації про дітей дошкільного віку, зарахованих і відвідуючих дошкільну дитячу установу;
4) ведення архіву хронологічної інформації про дітей, вибулих з дитячої дошкільної установи після досягнення ними певного віку, у зв'язку зі вступом в середні учбові заклади або з інших причин.
Інформацію в Реєстр вносить адміністратор місцевого реєстру по зверненню заявника. Якщо інформація про дитину вноситься в Реєстр уперше, автоматично формується унікальний номер запису в Реєстрі і фіксуються час, дата і відомості про батьків (чи особах, їх замінюючих), які оформили заяву-анкету (у електронній формі).
Також передбачено проектом функціонування центрів надання інформаційно-реєстраційних послуг, які роблять наступні послуги : інформування (розміщення на сторінці інформації про послуги центру); одностороння взаємодія (користувачі мають можливість отримати електронні форми необхідних документів і інформацію, що знаходиться у відкритому доступі (перелік дошкільних учбових закладів, наявність вільних місць в дошкільних дитячих установах); двостороння взаємодія (забезпечення можливості прийняття, отримання, обробки документів як в електронному, так і паперовому виді).
Зареєструватися в Реєстрі дітей дошкільного віку можна тільки один раз для одного дошкільного учбового закладу.
На сторінці розміщується також інформація про вимоги до зарахування, наявність вільних місць в дошкільних учбових закладах і інша інформація.
У разі підтвердження інформації про наявність вільних місць в дошкільному учбовому закладі, про прийом в який було подано заяву в електронному вигляді, це місце зберігається за такою дитиною впродовж 15 робочих днів з дня, коли цю інформацію повідомлено заявникові.
Проект також доповнює КоАП ст. 188-43, згідно якої за порушення вимог законодавства України у сфері функціонування електронного реєстру дітей дошкільного віку і порядку зарахування дітей в дошкільні учбові заклади посадовими і службовими особами центрів надання інформаційно-реєстраційних послуг, а також керівними особами дошкільних учбових закладів - передбачається штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.
Передбачається, що у разі схвалення проекту парламентом, документ повинен набути чинності 1 січня 2014 р.