Згідно ліцензій, виданих Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення, на сьогодні мовлення на регіональних мовах і мовах національних меншин здійснюють 6 з 28 державних регіональних телерадіоорганізаційа також Національна радіокомпанія України.
Держкомтелерадіо запевняє, що стежить за тим, щоб в державному замовленні на виробництво і трансляцію телерадіопрограм обов'язково був передбачений контент, який задовольнятиме потреби національних меншин.
Зокрема, Закарпатська ОГТРК пропонує своїм глядачам майже 513 години телеефіру і 325 годин радіоефіру в рік на угорській, словацькій, німецькій, циганській, русинській і румунській мовах. Севастопольська регіональна держтелерадіокомпанія, а також ГТРК "Крим" віщають, окрім державного, ще і на кримськотатарському, болгарському, вірменському, грецькому, німецькому, польському, білоруському, азербайджанському і так далі. Чернівецька ОГТРК приділяє програмам на румунській мові 122 години телеефіру і 292 години радіомовлення на рік. Представники етнічних громад Одесщины мають можливість переглядати передачі обласний державною ТРК на болгарському, молдавськими і гагаузькому мовах (114 години телепрограм і 120 годин радіопрограм на рік). 46 годин в рік Житомирське обласне телебачення віщає на польському; по 6 годин в рік ведеться мовлення на польському і чеському на Житомирському держрадіо. А Національна радіокомпанія України виділяє на трансляцію радіопрограм на мовах національних меншин : німецький - 1098, румунською - 882 години в рік.
Крім того, держпідтримка надається шістьом газетамякі видаються на мовах національних меншин. Це газета вірменської національної меншості - "Арагац", кримськотатарського - "Голос Криму", польського, - "Дзенник Кійовскі", єврейського - "Єврейські звістки", румунського - "Конкордия", болгарського, - "Роден край". Головним розпорядником і відповідальним виконавцем бюджетної програми, по яких здійснюється фінансування цих видань, являється Мінкультури.
За інформацією прес-служби Госкомтелевидения.
Нагадаємо, що в Україні з 10 серпня 2012 року діє Закон "Про основи державної мовної політики" від 3 липня 2012 р. № 5029 - VI. Детальніше про Закон, думках експертів, результатах нашого опитування на цю тематику і супутню законопроектах читайте в матеріалах ЮРЛИГИ.