У Державній податковій службі України розповіли про те, які документи необхідно надати ІТ- компаніям, які ходять працювати в спеціальному податковому режимі.
Нагадаємо, йдеться про закон N 5091 - VІ "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України відносно особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції" (законопроект N 9744). Закон був опублікований 2 серпня 2012 р. і вже набув чинності, проте спеціальний режим почне діяти тільки з 1 січня 2013 р. Спеціальний податковий режим, який продовжиться 10 років, включає, серед іншого, ставку податку на прибуток у розмірі 5% і відміну ПДВ.
Як пояснили журналістові ЛІГАБізнесІнформ в ДПС, компанія, яка відповідає описаним в Законі критеріям і хоче зареєструватися для роботи в особливому режимі, повинна зробити наступне:
1. Подати реєстраційну заяву в орган ДПС по місцезнаходженню компанії. Заява подається керівником або представником юрособи - платника (з документальним підтвердженням особи і повноважень) не пізніше, ніж за 30 днів до початку звітного (податкового) кварталу, з якого вказаний суб'єкт припускає отримати право на використання особливостей оподаткування.
2. У реєстраційній заяві вказати підстави для реєстрації компанії як суб'єкта, який застосовує особливості оподаткування.
3. Разом з реєстраційною заявою подать: фінансову звітність, копії первинних документів (завірені підписом платника податків або його посадовим обличчям і друком (при її наявності) або в електронній формі з дотриманням умови по реєстрації електронного підпису підзвітних осіб, якщо такі документи створюються ним в електронній формі), що підтверджують право на використання особливостей оподаткування.
Форма реєстраційної заяви затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, за узгодженням з центральним органом виконавчої влади з питань науки, інновацій і інформатизації України.
До затвердження форми реєстраційної заяви вона подається платником (разом з відповідними документами) податків в довільній формі.
Джерело: ЛІГАБізнесІнформ