Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Україні необхідно переймати російський досвід у сфері IT - законодавства

27 квітня 2012, 16:35
240
0
Автор:
Реклама

"Російський досвід в законодавчому регулюванні інтернет-діяльності корисний для України, а такі заходи, як семінар ТА Venture і Salans, повинні стати в нашій країні традицією, адже вітчизняне інтернет-підприємництво сьогодні активно розвивається і вимагає нових підходів і адаптованої правової бази" - відмітила директор фонду TA Venture Вікторія Тігіпко.

Серед основних тим семінару були зачеплені, зокрема, податкові аспекти реалізації міжнародних інтернет-проектів в Україні. Так, один з провідних юристів в області інтелектуальної власності і інформаційних технологій, керівний партнер санкт-петербурзького офісу МЮФ Salans Віктор Наумов порадив компаніям, що реалізовують такі проекти, в першу чергу звернути увагу на питання, пов'язані з визначенням корпоративної форми, вибором юрисдикції, захистом персональних цих користувачів і захистом прав споживачів майбутнього сервісу. "Вагоме значення має захист інтелектуальної власності розробників проекту, а також вироблення політики по блокуванню незаконного контенту, який може завантажуватися користувачами в Інтернеті"- підкреслив він.



Захід зібрав більше 100 учасників: юристів, ИТ-предпринимателей, журналістів ділових і юридичних видань. Під час семінару були розглянуті правові аспекти створення і ведення бізнесу онлайн; актуальні тенденції розвитку законодавства у сфері інтернет-підприємництва, зокрема, на прикладі Росії.

"Ідея організації подібного фокусного ивента виникла у нас ще під час проведення IDCEE - 2011, оскільки ми розуміли, що правові аспекти інтернет-підприємництва вимагають особливої уваги, - повідомила В. Тігіпка. - Ясне одно: нове законодавство у сфері IT Україні потрібне, і російський досвід може бути корисним, з урахуванням усіх зроблених помилок і поправок. У нас є можливість зробити для себе висновки, що треба робити, а що ні".

У свою чергу, партнер київського офісу Salans Наталія Селякова відмітила, що юридичне співтовариство усвідомлює значність розвитку бізнесу в інтернет-просторі і важливість якісної юридичної підтримки цього напряму : "Міжнародна експертиза Salans і нашого російського досвіду зокрема є надійною підтримкою розвитку інноваційного бізнесу в Україні".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини