Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінагрополітики затвердило Критерії з визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період

Реклама

Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило Критерії з визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період.

Ці критерії затверджені наказом від 21 лютого 2023 року № 223 «Про затвердження Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період» (із змінами, внесеними наказом від 23 лютого 2023 року № 242).

Визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період, здійснюється за такими критеріями:

1) підприємства, які обробляють землі с/г призначення на площі не менше 1000 га або мають застрахованих працівників не менше 50 осіб;

2) підприємства, основним видом діяльності, станом на 1 січня 2022 року, є КВЕД, який зазначено у наказі Мінагрополітики від 21.02.2023 № 223.

Підставою для прийняття рішення про визначення підприємства, яке має важливе значення в галузі сільського господарства національної економіки в особливий період, є відповідність двом критеріям, наприклад:

1) підприємство має не менше 1000 га оброблюваних с/г угідь, і відповідність до КВЕДів, визначених наказом Мінагрополітики від 21.02.2023 № 223 (із змінами, внесеними наказом від 23 лютого 2023 року № 242);

2) підприємство має не менше 50 застрахованих працюючих осіб, і відповідність до КВЕДів, визначених наказом Мінагрополітики від 21.02.2023 № 223 (із змінами, внесеними наказом від 23 лютого 2023 року № 242).

Наразі підприємства, що обробляють понад 1000 га, можуть подавати заявки на визначення підприємства критично важливим через ДАР, інші підприємства подають заявки на визначення підприємства критично важливими в установленому порядку.

За повідомленням Мінагрополітики

Корпоративне рішення LIGA360 - надійний помічник для аграрного бізнесу. Законодавство та аналітика про земельні відносини під час війни, перевірка партнерів та клієнтів в Україні та Великобританії, моніторинг статусу земельної ділянки. Деталі за посиланням

Читайте також:

Мінагрополітики роз'яснило новий Порядок бронювання військовозобов'язаних для підприємств агропромислового комплексу

Новий порядок бронювання військовозобов'язаних (інфографіка)

З 31 січня діє новий порядок бронювання військовозобов'язаних

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини