Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єдиним джерелом переліку тимчасово окупованих територій та районів бойових дій визначено наказ Мінреінтеграції

Реклама

Кабмін визначив механізм формування єдиного для всіх переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії або які тимчасово окуповані російською федерацією.

Відповідну постанову прийнято на урядовому засіданні 6 грудня 2022 року, повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Відтепер єдиним джерелом інформації про такі території є наказ Мінреінтеграції, погоджений Міноборони та сформований на підставі пропозицій обласних військових адміністрацій.

Зараз діє перелік, затверджений наказом Мінреінтеграції № 75. Він створювався для забезпечення виплат ВПО, але його почали використовувати й в інших цілях. Зокрема, наявність громади в переліку могла стати підставою для обмеження доступу до публічних електронних реєстрів.

З огляду на це, Прем'єр-міністр доручив Мінреінтеграції розробити перелік, який забезпечить єдність адміністративної практики та цілісність державної політики.

Новий перелік передбачає дві градації ведення бойових дій на території: активні та можливі. Також він містить окремий список окупованих територій. Додано графу з датою початку та завершення бойових дій та тимчасової окупації.

Важливо, що новий перелік буде масштабуватись до рівня окремих населених пунктів, а не громад, як це є зараз. Повідомляється, що такий принцип формування переліку дасть змогу більш ефективно вирішувати питання відновлення доступу до реєстрів, а також додасть гнучкості при визначенні належності чи неналежності певної території до тимчасово окупованих.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Читайте також:

Що робити, коли обвинувачений перебуває в ЗСУ: судова практика

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини