Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні скасовано військовий збір для бійців на передовій на час дії воєнного стану

Реклама

Парламент скасував військовий збір для бійців на передовій на час дії воєнного стану.

Відповідний Закон (проект № 7432) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану» було прийнято на пленарному засіданні ВР 19 червня.

Згідно з документом тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення:

 • військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, працівників правоохоронних органів, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України;

  • осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації.

   Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   Спеціальна пропозиція LIGA ZAKON для юристів й адвокатів. Тільки в червні отримай -30% на рішення LIGA360: Юрист Професійний. Повна база законодавства й судових рішень стає ще вигіднішою.

   Читайте також:

   Пленарне засідання Верховної Ради 19 червня: які рішення підтримали депутати

   Залиште коментар
   Увійдіть щоб залишити коментар
   Увійти

   Схожі новини