Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Державний земельний кадастр відновлює роботу в умовах воєнного стану в Україні

Реклама

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомляє, що з 19 травня 2022 року автоматизована система Державного земельного кадастру (АС ДЗК) відновлює роботу в умовах воєнного стану в Україні. Функціонування та ведення кадастрової системи здійснюватиметься з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану», що передбачає створення необхідних умов для відновлення роботи ДЗК під час воєнного стану в Україні, впровадження механізму для захисту відомостей ДЗК від несанкціонованого втручання сторонніх осіб, захисту прав держави, фізичних та юридичних осіб під час внесення до ДЗК відомостей про об'єкти ДЗК та користування такими відомостями, у тому числі шляхом доступу до ДЗК.

Держгеокадастр пропонує ознайомитися з детальною інформацією щодо основних змін у роботі АС ДЗК в умовах воєнного стану:

Як захистити земельну ділянку від рейдерських захоплень? Спробуйте SMS-Маяк Земля - сервіс інформування про початок та хід реєстраційної процедури щодо об'єктів землекористування. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану: прийнято урядову постанову

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини