Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Платники єдиного податку третьої групи за ставкою 2 % доходу звітують за новою формою: ДПС

Реклама

Фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області інформують ФОП, що затверджено форму податкової декларації платника єдиного податку третьої групи за ставкою 2 % доходу наказом Міністерства фінансів від 26.04.2022 № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.05.2022 за № 495/37831.

Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування (06.05.2022). Податківці звернули увагу, що платники єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду.

Граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року.

Скористайся спеціальними добірками LIGA360 про воєнний стан. Щодня ми доповнюємо матеріали для бізнесу: господарська діяльність, звітність і податки, ЗЕД і мито, виплати, акциз і ліцензії, власність в умовах воєнного стану тощо. Спробуй LIGA360 на спеціальних умовах.

Читайте також:

Оподаткування ПДВ міжнародних поштових та експрес-відправлень: що передбачає Закон № 1998

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини