Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Порядок розрахунків векселями буде уточнений

19 лютого 2010, 11:18
719
0
Реклама

Учора ВРУ прийняла в першому читанні Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно звернення векселів". Законопроектом передбачається внести зміни Бюджетний кодекс, КоАП, Закон "Про звернення векселів в Україні" і інші нормативні акти.

Так, зокрема, у Бюджетному кодексі можуть з'явитися норми про заборону розрахунків векселями з місцевим бюджетом і про заборону таких розрахунків з державним бюджетом, за винятком податкових векселів, а також простих векселів, виданих відповідно до Законів "Про операції з давальницькою сировиною в зовнішньоекономічних стосунках" і "Про податок на додану вартість". КоАП пропонується доповнити нормою, що передбачає відповідальність за порушення умов видачі векселів, а саме за видачу векселя без наявності боргового зобов'язання.

Ухвалення цього законопроекту повинне забезпечити приведення чинного законодавства у відповідність із Законом "Про звернення векселів в Україні", що повинне сприяти підвищенню довіри потенційних вітчизняних і зарубіжних інвесторів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини