Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Києві підвищать ціни на проїзд до 20 грн

16 листопада 2021, 18:00
450
0
Реклама

Столиця підвищує вартість проїзду у комунальному громадському транспорті. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зазначається, що це пов'язано зі значним зростанням вартості складових тарифу і, відповідно, економічно обґрунтованого тарифу.

«Нинішня ціна у комунальному транспорті давно не відповідає економічно обґрунтованому тарифу. За розрахунками КП «Київпастранс», економічно обґрунтований тариф у наземному транспорті сьогодні становить 22,30 грн. За розрахунками КП «Київський метрополітен», обґрунтований тариф у метро - 22 грн», - вказав Микола Поворозник.

За його словами, поїздка у комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі):

  • коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка;

  • у разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина» - 12 грн;

  • для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, - від 15 до 20 грн: 15 грн при купівлі 50 поїздок, 20 грн - при купівлі 1-9 поїздок.

Також залишається можливість придбання місячних проїзних квитків зі знижками. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,20 грн залежно від типу проїзного. Крім того, залишаються в обігу проїзні квитки, що використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години.

«Після підвищення тарифу на користування громадським транспортом вартість проїзду для власників картки киянина (які не мають права на безкоштовний проїзд) становитиме 12 гривень незалежно від кількості поїздок. Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, сплачуватимуть за проїзд від 14,20 грн до 14,50 грн залежно від виду проїзного. А пасажири, які поповнюють електронний квиток, залежно від кількості придбаних поїздок, сплачуватимуть від 15 до 20 грн», - підсумував Микола Поворозник.

Він підкреслив, що місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення.

За його словами, наразі кияни мають можливість придбати наперед поїздки за ціною 6,50 грн і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини