Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк уточнив вимоги до абонентів Системи BankID

Реклама

Нацбанк для посилення ефективності та надійності функціонування Системи BankID НБУ продовжує роботу з вдосконалення нормативно-правової бази та уточнює вимоги до абонентів системи.

Прес-служба НБУ повідомила, що регулятор:

- зобов'язав абонентів-ідентифікаторів здійснювати багатофакторну автентифікацію користувачів Системи BankID НБУ до моменту передачі персональних даних користувачів через систему;

- посилив вимоги до банків стосовно передачі актуальних даних користувачів;

- передбачив для абонентів - надавачів послуг можливість використання Системи BankID НБУ виключно для надання користувачам тих послуг, за якими надано дозвіл Радою Системи BankID НБУ;

- розширив повноваження Ради Системи BankID НБУ в частині контролю за дотриманням умов укладених договорів та відповідальності абонентів системи.

Такі зміни містить постанова Правління НБУ від 27 квітня 2021 № 35 "Про затвердження Змін до Положення про Систему BankID Національного банку України" (далі - Постанова № 35), яка набрала чинності з 1 травня 2021 року.

Зі свого боку, банки України - абоненти-ідентифікатори зобов'язані привести свою діяльність у відповідність до вимог Постанови № 35 не пізніше 1 липня 2021 року.

Система BankID сьогодні налічує 91 учасника, з них:

- 34 банки-ідентифікатори;

- 57 абонентів - надавачів послуг.

Хочете дізнатися більше про діджитал-інструменти для договірної роботи? Запрошуємо на онлайн-презентацію 18 травня. Реєструйтесь за посиланням прямо зараз.

Стежити за змінами законодавства легко в LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що надає доступ до актуальної бази законодавства й законопроектів, надсилає сповіщення про зміни у них. А ще ви отримаєте роз'яснення експертів до НПА. Оцініть переваги LIGA360, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини