Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ оновив протокол лікування COVID-19

Реклама

6 квітня МОЗ затвердив зміни до протоколу лікування COVID-19.

Про це повідомила заступниця Міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як.

За словами пані Садов'як, зміни внесено на підставі результатів дослідження REMAP-CAP і RECOVERY, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США та Національної служби здоров'я Великої Британії.

Для лікування пацієнтів із критичним перебігом коронавірусної хвороби додали «Тоцилізумаб».

Також змінили режим дозування «Тоцилізумабу» для пацієнтів із тяжким та критичним перебігом COVID-19. Рекомендована доза препарату становить 8 мг/кг однократно (замість 2-х введень по 400 мг).

Протоколом передбачено, що у разі прогресування дихальної недостатності та лабораторних ознак запалення можуть бути розглянуті вищі дози системних кортикостероїдів відповідно до інструкції для медичного застосування.

Також оновлено загальні рекомендації щодо антибактеріальної терапії ко-інфекції та суперінфекції в пацієнтів із COVID-19.

МОЗ нагадав, що особам із підозрою на коронавірус чи підтвердженим недугом із легким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати з профілактичною метою. Пацієнтам із COVID-19 із середньо тяжким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати без обґрунтованої клінічної підозри або підтвердження наявності бактеріальної інфекції.

Це вже сьоме оновлення протоколу лікування COVID-19. Першу версію затвердили 2 квітня 2020 року. Порядок призначення та застосування лікарських засобів для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджено наказом МОЗ від 30 червня 2020 року № 1482. Відповідно до останніх доказових даних щодо лікування COVID-19 також оновили клінічну настанову «Клінічне ведення пацієнтів з COVID-19».

Хочеш автоматизувати свою роботу? Понад 50 інструментів для юристів є у LIGA360. Спробуй з тестовим доступом.

Хотіли спробувати продукти LIGA360 безкоштовно? До 28 квітня ви можете 2 тижні тестувати наші рішення для бухгалтерів, юристів та бізнесу. Усе законодавство, професійна аналітика, автоматичні сигнали про зміни та понад 50 цифрових інструментів. Дізнавайтеся про умови тут.

Читайте також:

Президент схвалив створення Національного плану вакцинації проти COVID-19

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини