Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін уточнив, де можна ходити без масок

Реклама

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що внесено зміни до постанови від 22 березня 2021 року № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якими визначено конкретний перелік місць обов'язкового носіння масок у регіонах «червоної зони» епіднебезпеки.

Згідно зі змінами масковий режим не передбачений у парках і скверах.

Водночас носіння масок є обов'язковим у закладах охорони здоров'я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Читайте також:

Для в'їзду в Україну іноземцям потрібен ПЛР-тест на COVID-19

Українцям змінили правила повернення з-за кордону

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини