Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З'їзд суддів не зміг обрати суддю КСУ

Реклама

Делегати XVІІІ чергового з'їзду суддів України не призначили за результатами повторного таємного голосування суддю КСУ.  Про це повідомила прес-служба Ради суддів України.

Зазначається, що жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.

"У підсумку голосування у першому турі найбільшу кількість голосів отримали Коровайко Олександр Іванович -102 та Прокопенко Олександр Борисович - 58, у другому турі за них віддали 134 і 109 відповідно", - йдеться в повідомленні.

Відтак, за процедурою Рада суддів України оголошуватиме новий конкурс на призначення судді КСУ за квотою з'їзду суддів України.

Читайте також: Розпочав роботу XVIII з'їзд суддів України

XVIII з'їзд суддів України обрав трьох членів Вищої ради правосуддя

Адвокати-члени НААУ отримали ексклюзивний цифровий продукт. LIGA360: АДВОКАТ НААУ - це доступ до кабінету і подій ВША НААУ, новини й експертна аналітика, повна база законодавства й судових рішень, інструменти для просування адвокатських послуг та подання звітності. Замовте доступ до системи прямо зараз.

Для адвокатів - членів НААУ передбачено спеціальні умови придбання продуктів "LIGA360:АДВОКАТ НААУ", а саме - знижка в понад 50 % від звичайного прайсу на окремі продукти ЛІГА:ЗАКОН.

Замовити продукт можна на сайті.

Окрім того, до 15 березня 2021року всім діючим членам НААУ відкрито вільний доступ, який діє за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини