Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Реєстрацію ДБР хочуть скасувати через суд

Реклама

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо скасування реєстрації Державного бюро розслідувань. Про це повідомила прес-служба ОАСК. З позовом звернувся Володимир Богатир. Відповідачами зазначені - Державне бюро розслідувань, Печерська районна у місті Києві державна адміністрація,  Солом'янська  районна у місті Києві державна адміністрація,  третьою особою - Мін'юст.

Позивач, зокрема, просить суд скасувати та визнати недійсними державну реєстрацію ДБР, установчі документи і всі зміни до них, а також  припинити юридичну особу - Державне бюро розслідувань шляхом внесення запису щодо скасування державної реєстрації Бюро.

В позові йдеться про те, що що ДБР не знаходиться за юридичною адресою, що внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організації, а не відповідність адреси реєстрації та фактичного місця знаходження бюро впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР.

Зазначається, що суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Розвивайте персональний бренд з Liga:BOOK. Цей сервіс створить сайт-візитівку без додаткових ресурсів, відкриє доступ до іміджевих публікацій на ЮРЛІЗІ, національного рейтингу юристів. А ще не потрібно витрачати кошти на просування, адже у вас уже є зацікавлена аудиторія: це мільйон читачів, які заходять на ЮРЛІГУ щомісяця. Дізнайтеся про всі інструменти просування у Liga:BOOK прямо зараз.

Читайте також:

Мін'юст просить суд анулювати реєстрацію політичної партії

ЛІГА:ЗАКОН та НААУ представлять нове ІТ-рішення для адвокатів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини