Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Правила проведення аукціонів з продажу нафти, газу і вугілля змінили

Реклама

Уряд внесло зміни у Положення про організацію і проведення аукціонів з продажу нафти, газового конденсату, природного, зрідженого газу і вугілля. Цими змінами були розширені повноваження бірж, що проводять аукціони з продажу таких природних ресурсів, збільшений перелік підстав для проведення додаткового аукціону, понижені вимоги для визнання аукціону що відбулося і розширені підстави для його тимчасового припинення.

Біржі тепер повинні за місяць до початку кожного кварталу проводити акредитацію покупців нафти і газу і виявляти покупців, пов'язаних між собою, не допускаючи більше одного з них до участі в торгах. Якщо в торгах по одному лоту взяло участь не менше двох покупцівне пов'язаних між собою, то аукціон вважається таким, що відбувся. Якщо аукціон в призначений день не відбувся або якщо на нім були реалізовані не усі об'єми запропонованих природних ресурсів, то біржа впродовж наступних 10 календарних днів може провести додатковий аукціон. Підставою для тимчасового припинення аукціону тепер служить зміна ціни 1 тонни нафти, газового конденсату, зрідженого газу, вугілля або 1 тис. кв. метрів природного газу за результатами торгів більш ніж на 10 % від стартової ціни.

Раніше аукціонний комітет мав право припинити аукціон у разі, якщо ціна 1 тонни нафти, газового конденсату, зрідженого газу, вугілля або 1 тис. кв. метрів природного газу за результатами торгів підвищилася більш ніж на 15 % від ціни попереднього аукціону чи більш ніж на 30 % від средневзвешенной ціни попередньої аукціонної сесії. Додаткові аукціони могли проводитися тільки за наявності обгрунтованих потреб покупців. При цьому для визнання аукціону відбулося потрібна була участь в нім не менше трьох покупців. Детальніше про правила проведення аукціонів з продажу нафти, газу і вугілля см в матеріалі "Почнемо торги"?.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини