Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українці зможуть літати за документами у "Дії"

Реклама

Аеропорт “Бориспіль” почав приймати цифрові документи в у мобільному застосунку "Дія". До понеділка (27 липня) до "Дії" також приєднаються аеропорти Львова, Харкова, Херсона, Одеси, Запоріжжя та аеропорт “Київ”. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Мінцифри.

Зазначається, що Державна авіаційна служба України затвердила відповідні зміни в технологічні інструкції.

Скористатися цифровими документами можна лише під час внутрішніх рейсів. Для цього можна пред'явити електронну версію ID-картки або біометричного закордонного паспорту громадянина.

По прибуттю в аеропорт необхідно відкрити мобільний застосунок Дія з цифровим ID-паспортом чи закордонним паспортом громадянина, згенерувати QR-код і дати його зчитати з екрану зі свого смартфона на пункті контролю авіабезпеки для зчитування. Після цього пасажиру дозволено здійснити політ.

В міністерстві звертають увагу, що таким чином не зчитуються персональні дані громадян: "Працівники аеропорту лише отримують підтвердження дійсності документу". 

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфорпростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Замовте безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також: Податковому номеру на ID-картці надали юридичну силу довідки

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини