Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Калькулятор штрафів тепер відкритий усім клієнтам ЛІГА:ЗАКОН

Реклама

Під час карантинного періоду компанія ЛІГА:ЗАКОН не лише підтримує нові продукти та сервіси, але й розширює функціонал та можливості звичних продуктів.

Відтепер в онлайн-системі “Право України”, яка відома усім як ІПС ЛІГА:ЗАКОН (Інформаційно-правові системи) для вільного та безоплатного доступу відкритий калькулятор штрафів.

Калькулятор штрафів - це один із найбільш часто використовуваних інструментів в роботі юриста. Особливо гостро він потрібен під час кризи за невиконання договірних зобов'язань. Саме калькулятор штрафів допомагає не тільки підрахувати отримані збитки, а й перевірити правильність підрахованих контрагентов штрафних санкцій.

Порядок проведення підрахунку заборгованості та штрафних санкцій роз'яснено листом Верховного Суду України "Рекомендації щодо порядку застосування індексів інфляції при розгляді судових справ" від 03.04.97 р. № 62-97р.

Калькулятор призначено для спрощення та оптимізації процесу підрахунку сум заборгованості та штрафних санкцій. Це просте рішення потребує від користувача лише зазначення періоду та суми.

Штрафний калькулятор дає змогу підрахувати суму заборгованості за один або декілька періодів, застосувавши до неї такі компенсації та санкції:

• компенсація інфляційних витрат за один або декілька періодів;

• штрафні санкції:

- подвійна дисконтна ставка НБУ на початок заборгованості;

- розмір пені, зазначений у договорі (% від суми заборгованості);

- 3 % річних (ст. 625 ЦКУ);

- інший розмір відсотків річних, зазначений у договорі.

Щоб вказати декілька періодів, потрібно натиснути кнопку "Додати період".

Після вибору періоду вкажіть штрафні санкції, за якими необхідно підрахувати суму заборгованості (роздільник дробової частини - "." (крапка)), а також вкажіть, чи потрібно враховувати під час підрахунку індекс інфляції.

При виборі таких штрафних санкцій, як "Розмір пені, зазначеної в договорі" та "Інший розмір відсотків річних, зазначених у договорі" у поле "Розмір штрафу" необхідно ввести ціле чи дробове число, БЕЗ знака "%", з роздільником дробової частини "." (крапка). При виборі санкції "Розмір пені, зазначеної в договорі" необхідно вказати % від суми договору, а при виборі "Інший розмір відсотків річних, зазначених у договорі" - відсоток РІЧНИХ.

Після введення всіх даних натисніть кнопку "Розрахувати". Щоб очистити всі поля, натисніть кнопку "Очистити".

Результати розрахунку виводяться в такому порядку:

1) загальна сума заборгованості за всіма зазначеними періодами;

2) інфляційні витрати окремо за періодами, а також сумарно за всі періоди;

3) інші види штрафних санкцій (якщо є) окремо за періодами та сумарно за всі періоди;

4) загальна сума заборгованості, з урахуванням штрафних санкцій та інфляційних витрат.

Формула, за якою розраховувалися штрафні санкції, відображається прямо в результатах.

Юристи, які вже користуються калькулятором штрафів в ІПС, відзначають його простоту та зручність. Режим вільного доступу для всіх користувачів системи “Право України” відкритий до 1 червня 2020 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини