Державна податкова служба України визначила найпоширеніші питання щодо програмного РРО та надала на них відповіді, присвятивши цій темі черговий інформаційний лист.
З повним текстом інформаційного листа № 3 від 12 лютого 2020 року можна ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.
Податкова запустила MVP (minimum viable product) для тестування безкоштовного програмного РРО "пРРОсто". Наступні релізи відбуватимуться після опрацювання коментарів і пропозицій від тестувальників, а також з урахуванням вимог API.
Серед іншого, Державна податкова служба зазначила, що самозайняті особи можуть не використовувати програмний РРО.
Зокрема, айтішники, юристи, консультанти, інші самозайняті особи, зокрема й ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, не мають застосовувати РРО в разі:
- якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;
- якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.
Компанія ЛІГА:ЗАКОН підготувала комплексні рішення АДВОКАТ (для адвоката, помічника адвоката та тих, хто працює з судовими справами); ЮРИСКОНСУЛЬТ (для inhouse юриста і адвоката, який працює у невеликій компанії), ЮРИСКОНСУЛЬТ ПРОФ (для фахівців юридичного департаменту великих компаній), ПАРТНЕР (для партнера, старшого юриста та юриста юридичних компаній). Оберіть зручне рішення саме для вас!
Звертаємо увагу, що перший в Україні чат-бот для фізосіб-підприємців 2 і 3 груп єдиного податку ReporTax розрахує та сплатить податки, повідомить про заборгованість, автоматично складатиме і подаватиме звітність просто в Telegram. Також бот нагадає підприємцям про терміни сплати податків і подання звітів. Відчуйте легкість у користуванні ReporTax!
Читайте також: