Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Про засідання Дисциплінарної комісії приватного виконавця повідомлять рекомендованим поштовим відправленням

Реклама

Мін'юст актуалізував Положення про Дисциплінарну комісію приватних виконавців.

Відповідний наказ № 1922/5 від 21 червня 2019 року міністерство зареєструвало 24 червня.

Зміни стосуються, зокрема, способу повідомлення приватного виконавця, щодо якого внесено подання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, про дату, час і місце проведення засідання Дисциплінарної комісії.

Визначено, що з дня набрання чинності відповідним наказом такого приватного виконавця повідомлять про дату, час і місце проведення засідання не пізніше ніж за 10 днів до проведення засідання Дисциплінарної комісії рекомендованим поштовим відправленням. Зараз повідомляють рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Як раніше писала ЮРЛІГА, дисциплінарну комісію приватних виконавців оберуть на два роки.

Нагадаємо, до складу Дисциплінарної комісії входять 9 членів, 4 із яких призначаються Мін'юстом, у тому числі Міністр або заступник Міністра, 4 з'їздом приватних виконавців України та 1 Радою суддів України. Ця комісія розглядає подання Мін'юсту, Ради приватних виконавців України про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності; у разі надходження скарг на діяльність приватних виконавців направляє їх на перевірку Мін'юсту чи Раді приватних виконавців України; приймає рішення на підставі подання Мін'юсту чи Ради приватних виконавців України про застосування до приватного виконавця дисциплінарного стягнення.

Дізнатися про те, хто такий приватний виконавець сьогодні, доступі до професії., відмінності в роботі приватних і державних виконавців, можна з однойменного матеріалу аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Про судові рішення, примусове виконання яких не може здійснювати приватний виконавець, можна дізнатися із однойменної ситуації для юриста.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини