Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Туроператор має забезпечити фінансову гарантію перед туристами, щоб отримати ліцензію

Реклама

Кабмін ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності.

Відповідне рішення було прийняте 22 травня на урядовому засіданні.

Відповідно до прийнятих Урядом змін для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи. У разі здійснення виплати відшкодування туристам туроператор повинен відновити суму фінансової гарантії наступного робочого дня.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/181837_turoperatoram-posilyat-ltsenzyn-umovi

Крім цього, туроператор, що надає послугу, пов'язану з перевезенням туристів, має за 8 і за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення. У разі затримки рейсу на більш як 4 години туроператор мусить розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування - Мінекономрозвитку.

Туроператори на власному веб-сайті відтепер мають надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють, - найменування фізичної чи юридичної особи, строк дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування.

Суб'єкти туроператорської діяльності відтепер зобов'язані забезпечувати усі необхідні умови для доступності маломобільних груп населення до місць їх проживання під час їх відпочинку.

Недотримання будь-якої з цих вимоги може тягнути за собою анулювання ліцензії туроператора.

Як раніше писала ЮРЛІГА, Мінекономрозвитку жорсткіше перевірятиме туроператорів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини