Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд скасував арешт квартири, накладений за підробною ухвалою

Реклама

Закарпатський окружний адміністративний суд  скасував арешт на квартиру, накладений держреєстратором на підставі неіснуючої ухвали суду.

Відповідне рішення було ухвалене 1 квітня у справі № 260/1123/18. Ознайомитись з повним текстом можна в системі аналізу судових рішень Verdictum.

Власник квартири дізнався про арешт від нотаріуса, який відмовився зареєструвати продаж у зв'язку з тим,  що на все нерухоме майно накладено арешт.

Розглядаючи справу суд встановив, що відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна  підставою для винесення оскаржуваного  рішення державним реєстратором стала ухвала   Ужгородського  міськрайонного  суду від  19 березня 2013 року за відповідним номером. Проте рішення у такій справі судом взагалі не виносилось, що підтверджується листом - відповіддю голови Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

На підставі наведеного суд дійшов висновку, що  держреєстратор Ужгородського міськрайонного управління юстиції порушив порядок реєстрації обтяжень щодо майна позивача, а саме: не була встановлена відповідність поданих документів,  на підставі яких було прийнято рішення про  арешт  нерухомого майна.

Також відповідачем  не доведено правомірність прийняття оскарженого рішення, у зв'язку з чим позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Захистити майнові права можна, відслідковуючи статус своєї нерухомості за допомогою сервісу SMS-МАЯК. Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій. Крім того, SMS-МАЯК миттєво повідомить про факт подання заяви про зміну статусу об'єкта, а також про прийняття рішення щодо зміни статусу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини