Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент призначить ще трьох антикорупційних суддів

Реклама

Вища рада правосуддя на засіданні 28 березня завершила додаткову перевірку матеріалів щодо внесення подання Президентові про призначення чотирьох суддів на посади до Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати.

Президентові буде внесено подання про призначення Боднара Сергія Богдановича  на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

На посади суддів Вищого антикорупційного суду буде призначено Галабалу Маркіяна Васильовича та Крука Євгена Васильовича.

Залишено без розгляду рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення Цікала Володимира Ігоровича на посаду судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Пан Цікало під час засідання Вищої ради правосуддя зняв свою кандидатуру та відкликав заяву про допуск до конкурсу.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/184859_vrp-skhvalila-35-antikoruptsynikh-suddv---kh-priznachit-prezident

Нагадаємо, за результатами засідань 18 та 28 березня 2019 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові подання про призначення 38 суддів: 11 суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та 27 суддів Вищого антикорупційного суду.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини