Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Спрощено контрольні процедури на митниці

Реклама

Відмітки у дозволах на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори та сертифікатах на пересувні виставки проставлятимуться на митниці.

Відповідні зміни до постанови Кабміну від 13 грудня 2000 р. № 1822 та від 25 липня 2007 роки № 953 затверджені на засіданні Кабміну 20 лютого. Зміни прийнято для реалізації положень Закону № 2530 про введення механізму "єдиного вікна".

https://jurliga.ligazakon.net/news/184097_ekologicheskiy - i - radiologicheskiy - kontrol - provodit - v - punktakh - propuska - na - tamozhne - ne - budut

Зокрема, з постанови № 1822 виключили позицію по здійсненню екологічного контролю Держекоінспекцією і надали органам доходів та зборів повноваження щодо проставляння відміток у дозволах на імпорт та експорт об'єктів регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що знаходяться під загрозою зникнення.

У постанові № 953 виключили пункт про передачу відомостей про видані дозволи і сертифікати до Держмитслужби в порядку, встановленому Мінприроди за погодженням з Держрибагентством і Держмитслужбою, оскільки цей процес вже врегульовано в Законі № 2530 (дозволи або сертифікати, що видаються уповноваженими органами відповідно до Конвенцієювносяться такими органами в портал "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" у формі електронних документів, завірених електронним цифровим підписом, в день видачі таких документів).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини