Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Під час влаштування на роботу в охоронну фірму слід перевірити статус підприємства

Реклама

Як повідомляє прес-служба МВС, протягом 2018 року до Міністерства надійшло близько 100 скарг і повідомлень юридичних та фізичних осіб, чиї права були порушені суб'єктами охоронної діяльності. В основному скарги містять інформацію про численні порушення охоронними підприємствами законодавства про працю та невиплату заробітної плати охоронникам. Охоронники залишаються без оплати праці та соціальних гарантій, після чого намагаються знайти захист у правоохоронних органах.

Відповідно до організаційних та кадрових вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності ліцензіатам заборонено залучати до охоронних заходів осіб, які не входять до штату підприємства та не подали документів, необхідних для прийняття на роботу, або не відповідають кваліфікаційним вимогам.

За порушення цих вимог Ліцензійних умов керівник охоронного підприємства несе адміністративну відповідальність, передбачену ст. 164 КУпАП (накладення штрафу від 17 тис. грн до 85 тис. грн).

МВС є органом ліцензування охоронної діяльності та здійснює заходи з державного нагляду (контролю).

Міністерство застерігає працівників охоронних структур: якщо

- ви працюєте в охоронному підприємстві без офіційного оформлення;

- прийняті на роботу з порушенням вимог законодавства України;

- охоронним підприємством порушені ваші законні права та інтереси;

- вас змушують брати участь у протиправних діях,

тоді особисто зверніться з відповідною письмовою заявою для захисту своїх законних прав до Управління ліцензування МВС України по вул. Богомольця, 10 у м. Києві.

Контактні телефони: (044) 256-10-29 та (044) 256-10-31.

Нагадаємо, переглянути повну карту підприємства, зокрема і охоронного, поставити його на контроль можна в зручному сервісі CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини