Визначено механізм організації взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.
Відповідний Порядок затверджено постановою Кабміну від 10 травня 2018 року № 357, яка набула чинності 29 травня 2018 року.
Так, для організації такої взаємодії суб'єкти владних повноважень реєструються в Національному реєстрі електронних інформаційних ресурсів. Державне агентство з питань електронного урядування створює у реєстрі особисті кабінети таких суб'єктів із розміщеними в них формами заявок постачальника і отримувача.
Обмін інформацією відбувається після заповнення та узгодження відповідних заявок, накладення електронних цифрових підписів на договір про інформаційну взаємодію керівників або уповноважених осіб агентства, постачальника і отримувача.
Також Перелік пріоритетних державних електронних інформаційних ресурсів для запровадження електронної взаємодії поповнено:
- Державним реєстром виборців;
- Державним реєстром обтяжень рухомого майна;
- Державним реєстр фізичних осіб-платників податків;
- Єдиною державною електронною базою з питань освіти;
- Єдиним державним автоматизованим реєстром осіб, які мають право на пільги;
- Єдиною інформаційною системою МВС;
- Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;
- Єдиним реєстром об'єктів державної власності.
Зокрема, до 20 вересня 2018 року Мінюст забезпечить реєстрацію у такій електронній системі Державного реєстру обтяжень рухомого майна. Фонд держмайна здійснить таку реєстрацію Єдиного реєстру об'єктів державної власності до 21 грудня 2018 року.