Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Минсоцполитики розповіло про відповідальність за необгрунтовану відмову в прийомі на роботу пільгових категорій громадян

6 грудня 2013, 16:49
141
0
Автор:
Реклама

У разі необгрунтованої відмови в прийомі на роботу кандидат має право оскаржити незаконні дії працедавця в судовому порядку. Про це нагадало Минсоцполитики в листі від 7 жовтня 2013 року № 176/021/150-13.

Відповідно до частини 2 ст. 53 Закону "Про зайнятість населення" у разі невиконання працедавцем впродовж року квоти для працевлаштування громадян, вказаних в частині 1 ст. 14 Закону один з батьків або особа, яка їх замінює і : має на утриманні дітей у віці до шести років; виховує без одного з подружжя дитини у віці до 14 років або дитини-інваліда; утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) і / або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності), з нього стягається штраф за кожну необгрунтовану відмову в працевлаштуванні таких осіб в межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плативстановленою на момент виявлення порушення.

Держпраці уповноважена на накладення штрафів в Порядку, затвердженому постановою Кабміну від 17 липня 2013 року № 509.

Згідно Держбюджету розмір мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2013 року складає 1218 грн.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини