Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набули чинності накази Миндоходов відносно оподаткування

26 листопада 2013, 17:12
183
0
Автор:
Реклама

Сьогодні, 26 листопада, набули чинності ряд актів, затверджених наказами Миндоходов від 10 жовтня 2013 року, які регилируют питання оподаткування :

1. Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах, платежах, контрольованих органами прибутків і зборів № 567. Довідка видається безкоштовно на підставі заяви платника податків, яка складається з обов'язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом прибутків і зборів довідки, і вказівкою найменування підприємства (установи, організації), в яке довідку буде подано платником податків. Термін розгляду заяви платника податків і видачі довідки або напряму відмови в її наданні складає 5 робочих днів з дня отримання такої заяви. Детальніше: Вирішено, як видавати довідку про відсутність податкової заборгованості.

2. Порядок застосування адміністративного арешту майна платника податків № 568. Арешт майна може бути повним або умовним і полягає в забороні на реалізацію прав розпорядження або користування майном. Арешт може бути накладений органом прибутків і зборів на будь-яке майно платника податківокрім майна, на яке не може бути обернене стягнення відповідно до закону, і засобів на рахунку платника податків. Детальніше: Який порядок застосування админареста майна платника податків?

3. Порядок застосування податкової запоруки органами прибутків і зборів № 572. Право податкової запоруки виникає у випадку:

- несплати в терміни, встановлені НК, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної платником податків в податковій декларації, - з дня, що йде за останнім днем зазначеного терміну;

- несплати в терміни, встановлені НК, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної органом прибутків і зборів, - з дня виникнення податкового боргу.

День виникнення права податкової запоруки визначається на підставі даних інформаційної системи, яка ведеться органами прибутків і зборів відповідно до законодавства. Детальніше: Визначений порядок застосування податкової запоруки органами прибутків і зборів.

4. Порядок розстрочки (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків № 574. Встановлено, що для розстрочки платник податків звертається в орган прибутків і зборів по місцю свого обліку або по місцю обліку податкового боргу з письмовою заявоюу якому вказуються суми податків, зборів, штрафів, пені, сплату яких платник податків просить розстрочити (відстрочити), а також термін розстрочки (відстрочення) і періоди сплати. При цьому окремо вказуються суми, термін сплати яких ще не настав, а також термін сплати яких вже збіг. До заяви додається економічне обгрунтуваннящо складається з переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, і доказів існування таких обставин; аналізу фінансового стану; графіка погашення розстрочених (відстрочених) сум; розрахунків прогнозних прибутків платника, що гарантують виконання графіку погашення. Детальніше: Як оформити розстрочку податкового боргу? .

5. Порядок напряму органами прибутків і зборів податкових вимог платникам податків № 576. Податкова вимога вважається спрямованим (врученим):

- юрособі, якщо воно передане його посадовому обличчю під розписку або спрямоване листом з повідомленням про вручення;

- фізособі, якщо воно вручене йому особисто або його законному представникові або спрямовано листом за адресою його місця проживання або останнього відомого його місцезнаходження з повідомленням про вручення.Детальніше: Затверджений порядок напряму податкових вимог платникам податків.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини