Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджені Методичні рекомендації розробки проектів землеустрої, що забезпечують обгрунтування севосмена

4 листопада 2013, 18:00
313
0
Автор:
Реклама

Державне агентство земельних ресурсів наказом від 02.10.2013 р. № 396 затвердило Методичні рекомендації по розробці проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування севосмена і впорядкування угідь.

Відповідно до положень документу проекти землеустрою розробляються з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь в межах землеволодінь і землекористувань для ефективного ведення сільськогосподарського виробництва, раціонального використання і охорони земель, створення сприятливого екологічного середовища, поліпшення природних ландшафтів і інших обгрунтованих заходів.

Зокрема, відмічено, що проекти землеустрої, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування севосмена і впорядкування угідь визначають:

а) розміщення виробничих будівель і споруд;

б) організацію землеволодінь і землекористувань з виділенням севосмена виходячи з екологічних і економічних умов, формування інженерної і соціальної інфраструктури;

в) типи і види севосмена з урахуванням спеціалізації сільськогосподарського виробництва;

г) складання схем чергування сільськогосподарських культур в севосмене;

г) проектування полів севосмена;

д) розробка плану переходу до прийнятого севосмену;

е) перенесення на натуру (на місцевість) запроектованих полів севосмены.

Проекти землеустрою розробляються на підставі замовлень органів державній владі, органів місцевого самоврядування, землевласників і землекористувачів шляхом укладення договорів з розробниками документації по землеустрою.

Розробниками проектів землеустрою являються юрособи, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням і у складі яких працює по основному місцю роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, робіт, що є відповідальними за якість, по землеустрою, і фізособи - підприємці, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням і що є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт по землеустрою.

Проекти землеустрою розробляються на основі завдання на його розробку, затвердженого замовником, і повинні включати пояснювальну записку, текстові і графічні матеріали.

Проекти землеустрою затверджуються сільськими, селищними, міськими радами або районними державними адміністраціями, підлягають державній експертизі і розглядаються і затверджуються замовниками.

Авторський нагляд за виконанням проектів землеустрою здійснюється розробниками і передбачає перевірку повноти і якості виконання заходів, окремих рішень, передбачених цими проектами.

Склад проекту землеустрою визначений в порядку розробки проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування севосмена і впорядкування угідь, затвердженому постановою Кабміну від 02.11.2011 р. № 1134.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини