Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнес-сніданок "Инсайдерская інформація і комерційна таємниця - як звести ризик до мінімуму"

22.05.2012, 09:00
140
0

22 травня 2012 року ПГ "Павленко і Побережнюк" проведе бізнес-сніданок на тему захисту инсайдерской інформації. Обговорення орієнтоване на CEO, CIO, CLO, CSO великих АТ і холдингових структур.
22 травня 2012 року ПГ "Павленко і Побережнюк" проведе бізнес-сніданок на тему захисту инсайдерской інформації. Обговорення орієнтоване на CEO, CIO, CLO, CSO великих АТ і холдингових структур.

В ході заходу буде проведений аналіз останніх змін в законодавстві України по застосуванню поняття "Инсайдерская інформація", видів відповідальності за її незаконне використання, сучасних превентивних IT і правових інструментів захисту такої інформації. Також розглядатимуться різні способи мінімізації ризиків при просочуванні инсайдерской інформації і захисту підприємств від недобросовісних інсайдерів.

Доповідачами виступлять провідні фахівці ПГ "Павленко і Побережнюк" :

- Олександра Павленкопартнер, адвокат, радник голови НКЦБФР Дмитра Тевелева, член Експертного радого з корпоративного управління при НКЦБФР;

- Віталій Бурдакадвокат, фахівець з цінних паперів і фондового ринку;

- Олександр ГалкинIT- директор, IT- аудитор, фахівець методології ITIL, CobiT.

До участі запрошуються представники наступних керівних посад : засновник, глава правління, глава ради директорів, віце-президент, генеральний директор, глава представництва, виконавчий директор, керівник служби/департаменту/відділу або його перший заступник.

Місце проведення : ресторан Mille Miglia Ristorante & Enoteca в готелі Radisson Blu (Київ, вул. Ярославов Вал, 22).
Час проведення : 09:00 - 11:30.
Участь в заході - безкоштовне.

Попередня реєстрація - обов'язкова, необхідно вислати лист events@p-p.ua з корпоративними контактними даними учасника : прізвище, ім'я, назва компанії, посада, контактний телефон і E - mail.


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись