Семінар "Просування та продаж юридичних послуг. Управління клієнтською роботою як інструмент забезпечення стабільних продажів"

13.09.2011, 10:38
164
0

8 октября 2011 года, г. Киев
8 октября 2011 года, г. Киев

Legal Stratagency спільно з Асоціацією правників України запрошує на семінар "Просування та продаж юридичних послуг. Управління клієнтською роботою як інструмент забезпечення стабільних продажів", який відбудеться 8 жовтня 2011 року в Києві, Opera Hotel. Учасники заходу - керівники юридичних фірм, керівники практик, менеджери з маркетингу, PR і BD-менеджери.

Мета семінару - сформувати системний підхід до всіх заходів в рамках юридичної фірми, який впливає на просування і продаж її послуг; визначити ті точки програми, які дають найбільший результат для просування та продажу певних послуг як в короткостроковий, так і в довгостроковий, стратегічній перспективі; навчитися вибудовувати систему відносин з клієнтами, створювати додаткову цінність юридичної послуги і використовувати їх як конкурентну перевагу компанії.

Заплановано, зокрема, обговорити наступні теми: уявлення клієнтів про юридичні фірми та їхні послуги, процес просування юридичних послуг, маркетингові стратегії юридичних послуг, імідж фірми та її бренд, використання системи взаємовідносин з клієнтами для просування послуг юридичної фірм, цінова і гонорарна політика юридичних фірм та ін.

На основі інформації АПУ.


Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться