Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

16-17 квітня - круглий стіл та церемонія вручення сертифікатів за результатами впровадження першої у світі міжнародної сертифікатної програми з верховенства права (правовладдя)

16.04.2019, 11:00
87
0

30 випускників першої у світі міжнародної Сертифікатної програми з верховенства права (правовладдя) отримають сертифікати
30 випускників першої у світі міжнародної Сертифікатної програми з верховенства права (правовладдя) отримають сертифікати

Харків, 16-17 квітня 2019 року - Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Університет Південної Кароліни (США) за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» проведуть підсумковий круглий стіл та церемонію вручення сертифікатів за результатами впровадження першої в світі міжнародної сертифікатної програми з верховенства права (правовладдя), покликаної покращити стан правосуддя та захисту прав людини в Україні.

У листопаді та грудні 2018 року 30 учасників програми - судді, прокурори, адвокати, правники та юристи-практики, а також магістранти й аспіранти правничих шкіл - вивчали різні аспекти верховенства права задля вироблення спільного для всіх правничих професій бачення його застосування на практиці з метою захисту прав людини, ефективного вирішення спорів, сприяння сталому соціальному та економічному розвитку держави. Під час заходу вони презентують власні підсумкові проекти, що покликані вирішити конкретні проблемні питання, пов'язані з застосуванням верховенства права (правовладдя) в таких сферах як вирішення господарських спорів, виконання судових рішень, електронне правосуддя, альтернативні способи вирішення спорів, а також захист прав осіб, визнаних недієздатними, та іноземців і осіб без громадянства. Учасники програми отримають спільні сертифікати українського та американського університетів. Також відбудеться дискусія щодо винесених уроків та подальшої реалізації програми в Україні.

Український досвід розробки та впровадження цієї інноваційної сертифікатної програми зацікавив автора однієї з світових фундаментальних праць з верховенства права, всесвітньо відомого професора Браяна Таманагу, чиї книги перекладені десятьма мовами, в тому числі українською. Професор Таманага виявив бажання особисто долучитися до обговорення підсумкових проектів учасників програми та сприяти її подальшому розвитку.

У заході візьмуть участь ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій; проректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Юрій Барабаш; Директорка Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні і Білорусі Сюзан Фрітц; професор Університету Дж. Лемана, Школа Права Вашингтонського університету Брайан Таманага; директор Центру верховенства права Університету Південної Кароліни Джоел Семюелс; кервіник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон, а також викладачі сертифікатної програми.

Початок заходу: 16 квітня, 9:30 (початок реєстрації - о 9:00).

Місце проведення: Конференц-зала, Наукова бібліотека Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, 10 поверх, вул. Пушкінська 84-А, Харків.

Реєстрація для ЗМІ до 18:00 15 квітня 2019 року за телефонами (044) 581-3303, (050) 589-9295 або електронною поштою kbutovchenko@new-justice.com. Контактна особа: Катерина Бутовченко, асистентка зі зв'язків з громадськістю Програми USAID «Нове правосуддя».

ПРОГРАМА

«НОВЕ ПРАВОСУДДЯ»

УНІВЕРСИТЕТ

ПІВДЕННОЇ КАРОЛІНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись