Дискусійний клуб «Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні» - новація від Податкового комітету ААУ

5.03.2019, 10:10
100
0

Під час заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі сто...
Під час заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі сто...

Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об'єднання ID LegalGroup Олег Добровольський.

За його словами: «Ми не дарма обрали саме такий формат заходу. Дискусія помножена на практику. Це головна мета Дискусійного клубу. Ми обираємо актуальну тематику, формуємо за допомогою підприємців наболілі питання, запрошуємо фахових гостей і дискутуємо на ці питання. Перший такий захід відбудеться 5 березня. І буде присвячений практиці та актуальним питанням в трансфертному ціноутворенні».

Також під час заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі сторони Державної фіскальної служби, представники якої також візьмуть участь у Дискусійному клубі.

До участі у заході запрошуються всі бажаючи - бухгалтери, аудитори, податкові консультанти, юристи та адвокати. За результатами заходу члени Податкового комітету ААУ сформують проблемні питання та відпрацюють пропозиції щодо змін до законодавства з питань ТЦУ.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов'язкова. Також в реєстраційній заяві Ви можете поставити питання, відповідь на яке є для вас важливою.

Дата проведення: 05 березня 2019 року

Час проведення: 10:00 - 13:00

Місце проведення: офіс юридичного об'єднання ID Legal Group (вул. Г. Сковороди, 5а)

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2XcHiYH


Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться