Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дискусійний клуб "Практика та актуальні питання в трансфертному ціноутворенні" - новація від Податкового комітету ААУ

5.03.2019, 10:10
123
0

Під година заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі ...
Під година заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі ...

Податковий комітет Асоціації адвокатів України розпочинає серію заходів під назвою Дискусійний клуб. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об' єднання ID LegalGroup Олег Добровольський.

За його словами: "Ми не дарма обрали саме такий формат заходу. Дискусія помножена на практику. Це головна мета Дискусійного клубу. Ми обираємо актуальну тематику, формуємо за допомогою підприємців наболілі питання, запрошуємо фахових гостей і дискутуємо на ці питання. Перший такий захід відбудеться 5 березня. І буде присвячений практиці та актуальним питанням в трансфертному ціноутворенні".

Також під година заходу учасники матимуть змогу дізнатися про новації в сфері ТЦУ, що стали актуальними у 2019 році, обговорити практичні аспекти як з точки зору практикуючого бухгалтера/аудитора, так і зі сторони Державної фіскальної служби, передставники якої також візьмуть доля у Дискусійному клубі.

До участі у заході запрошуються всі бажаючи - бухгалтери, аудитори, податкові консультанти, юристи та адвокати. За результатами заходу членуй Податкового комітету ААУ сформують проблемні питання та відпрацюють пропозиції щодо змін до законодавства з питань ТЦУ.

Доля у заході безкоштовна. Реєстрація обов'язкова. Також в реєстраційній заяві Ви можете поставити питання, відповідь на яку є для вас важливою.

Дата проведення : 05 березня 2019 року

Година проведення : 10:00 - 13:00

Місце проведення: офіс юридичного об' єднання ID Legal Group (вул. Г. Сковороди, 5а)

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/ 2XcHiYH


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись