Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов
Author photo
Author photo

Наталя Мисник

юрист юридичної фірми Asters

Наталя Мисник

юрист юридичної фірми Asters

Наталя Мисник має значний досвід в області адміністративного, господарського та цивільного судочинства. Наталя відповідає за здійснення процесуального представництва як національних, так і зарубіжних клієнтів фірми в усіх існуючих судових конфліктах.
Спеціалізація Наталії охоплює такі області, як податкове, митне, фінансове, банківське, корпоративне право та законодавство в сфері IT технологій. Основні напрямки її діяльності - консультування клієнтів з питань ведення бізнесу та взаємодії з контролюючими органами, зокрема, оскарження неправомірних рішень і дій або бездіяльності таких органів. Крім цього, Наталя Мисник має успішний досвід у вирішенні корпоративних спорів, судових спорів у сфері нерухомості і фінансів, а також трудових і сімейних судових конфліктів.
Наталя закінчила юридичний факультет Київського Національного університету імені Т. Шевченка, за спеціальністю: «Суд, адвокатура, прокуратура, нотаріат».
У 2015 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Наталя Мисник є співавтором аналітично-практичного посібника «Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб'єктам господарювання при податкових перевірок», виданого Національною асоціацією адвокатів України.

Членство в організаціях:
Асоціація правників України
Європейська бізнес Асоціація (EBA)

Еще
Все статьи эксперта
  • ЮРЛІГА 2
Олександр Молотай
партнер ЮФ Evris
Рассылка новостей
Подписаться
Рассылка от ЮРЛІГА Только самое важное и интересное