Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

События


4-5 квітня - семінар «ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ. Новели господарської договірної практики. Спори, що виникають з договірних відносин. Нова судова практика виконання договорів»
Укладення. Підписання. Зміна умов. Розірвання. Виконання. Новели – значні правочини та правочини із заінтересованістю. Господарські договори очима податківців.
Дата
04 апреля 2019
Место
Киев


27-28 березня - семінар «Будівництво – 2019. Новели містобудівного законодавства та практика їх застосування. Як уникнути проблем з ДАБІ. Будівельне право у рішеннях ВС – остання судова практика.
Вибір правової поведінки суб’єків містобудування в умовах «розбалансованого» законодавства. Нові ДБН. Дозвільна документація. Авторський нагляд. Нові зміни в проектуванні, експертизі, експлуатації.
Дата
27 марта 2019
Место
Киев

11-12 квітня семінар «Земельні відносини-2019. Оренда землі. Ключові зміни для аграріїв. Землі спецпризначення. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування».
Оренда (суборенда). Землі колективної власності. Польові дороги, лісосмуги, «шахматка». Операції з паями. Договори. Реєстрація. Реєстрація. Плата за землю. Нова НГО.
Дата
22 марта 2019
Место
Киев

22 березня - cемінар «Судова практика. Судовий процес – 2019: стратегії та тактики. Новели та практика застосування судами норм ГПК, ЦПК, КАС. Як подавати позови по-новому»
Електронний суд – як це працює. Застосування ЄСІТС в судах – перші кроки. Як подавати позови по-новому. Практика застосування судами норм ГПК, ЦПК, КАС.
Дата
22 марта 2019
Место
м. Київ

22 марта - ХV Ежегодный юридический форум "Развитие рынка юридических услуг в Украине - 2019"
Уже пятнадцатый раз подряд Ассоциация юристов Украины проведет Ежегодный юридический форум "Развитие рынка юридических услуг в Украине"
Дата
22 марта 2019
Место
г. Киев, бул. Шевченко, 30, Hilton Kyiv
Стоимость
от 5000 грн.

21 березня - семінар "Агробізнес-Хвилю тримай! Земля, купівля/продаж активів, безпека"
Юридична фірма ОМП, Компанія Ліга:Закон, компанія Alteco запрошують власників та керівників аграрних підприємств взяти участь у СМАРТ ПРКТИКУМАХ: Агробізнез - хвилю тримай! Земля, купівля/продаж активів, безпека та АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА – ІНВЕСТУЄМО З МАКСИМАЛЬНИМ ККД!
Дата
21 марта 2019
Место
ВИСТАВКА: АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019. Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького