Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держгеокадастр виправлятиме помилки в земельному кадастрі за заявками з Аграрного реєстру

Реклама

В Україні стартував пілот Державного аграрного реєстру, функціоналом якого передбачена можливість формування заявки на виправлення помилок у Державному земельному кадастрі. Про це повідомляють у Держгеокадастрі.

Вже зараз Держгеокадастр усуває помилки в Державному земельному кадастрі, зокрема:

- неправильне застосування системи координат земельних ділянок;

- помилки у визначенні кадастрових номерів земельних ділянок;

- наявні технічні помилки;

- помилки щодо метричної інформації про земельні ділянки;

- помилки, які можна виправити шляхом перевірки архівної документації із землеустрою.

"Держгеокадастр докладає максимальних зусиль задля виправлення колишніх помилок, у цій парадигмі комунікація з громадянами відіграє чи найважливішу роль. Саме тому ми одразу підтримали ініціативу стосовно інтеграції та вдосконалення наявних реєстрів, які, безперечно, не є досконалими. Тому взаємодія з Державним аграрним реєстром - реальний шанс якісно вдосконалити інформаційне наповнення Державного земельного кадастру", - зауважив Голова Держгеокадастру Денис Башлик.

Довідково. За допомогою Аграрного реєстру планується надання державних сервісів, спрощення доступу до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, запровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінки їхньої ефективності.

Зареєструватися в Державному аграрному реєстрі онлайн

Нагадаємо, захистити свою земельну ділянку від незаконних посягань чорних реєстраторів вже зараз допоможе ефективний сервіс SMS-Маяк Земля від "ЛІГА:ЗАКОН". Отримана інформація дасть змогу своєчасно звернутися до суду з позовною заявою про скасування вчинених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність таких дій. За допомогою зазначеного сервісу можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS-повідомлення, електронним листом або через повідомлення в кабінеті користувача).

Читайте також:

В Україні створюється Аграрний реєстр

Державний аграрний реєстр запущено в пілотному режимі

Зареєструвати землю, не отримавши відмову - реально

Як захистити нерухомість від рейдерів: топ-10 змін

Запрошуємо 13 - 14 лютого відвідати семінар "Земельні відносини - 2020". Можливо відвідати один день семінару за спеціальною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини