Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

Закон о частных исполнителях - панацея или бремя для простых граждан?

25.07.2016, 09:49
1829
1

Закон про приватних виконавців – панацея чи тягар для простих громадян?
Закон про приватних виконавців – панацея чи тягар для простих громадян?

Законом «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» в Україні буде введено інститут приватних виконавців. З приводу вказаної теми висловлено чимало думок. Дехто називає цей Закон колекторським, а дехто навпаки бачить у приватних виконавцях єдиний вихід для якісного та швидкого виконання судового рішення. Спробуємо і ми розібратися з новелами, які принесе нам цей Закон.

Розпочнемо зі статистики. На даний час відсоток виконаних судових рішень не перевищує 5 %. Це пов'язано із великою завантаженістю державних виконавців та з відсутністю необхідної мотивації у останніх. Це є природнім, оскільки заробітна плата в них не перевищує 2 тис. грн. Крім того, як не прикро визнавати, але деякі виконавці за деяку «подяку» від боржника можуть просто не побачити наявність в останнього майна та закрити виконавче провадження у зв'язку із відсутністю майна та неможливістю виконання судового рішення. У зв'язку з цим, втрачається сенс отримання судового рішення, бо виграти судову справу - це тільки перший крок для повернення своїх коштів, або майна. Найважчий крок все ж таки другий - це виконання судового рішення.

Громадяни після отримання судового рішення фактично загнані у глухий кут. З одного боку вони реалізували своє право на захист в суді та отримали рішення, з іншого при зверненні до виконавчої служби громадяни стикаються з ігноруванням державними виконавцями своїх обов'язків. Не рідко приватні виконавці просто не відкривають виконавче провадження у встановлені строки або безпідставно відмовляють у відкритті провадження. Громадяни ж у таких випадках не знають що їм робити та вимушені звертатися до кваліфікованих юристів за для вирішення цих питань. Після цього розпочинається довгий процес судових спорів.

Такий стан справ у діяльності державних виконавців, м'яко кажучи, не задовольняв нікого, окрім боржників. А тому систему виконання судових рішень необхідно було змінювати і це було зроблено за допомогою введення інституту приватних виконавців.

Для початку треба розібратися хто ж може бути приватним виконавцем. Законом встановлено, що приватним виконавцем може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит.

Багато людей турбувались, що колекторські фірми почнуть масово отримувати дипломи у галузі права та просто змінять назву на приватних виконавців. Однак, законодавець на цей випадок передбачив, що майбутній приватний виконавець після отримання відповідного диплома повинен мати стаж роботи у галузі права не менше двох років.

Приватні виконавці будуть діяти у певній місцевості - виконавчих округах, за прикладом нотаріусів. Це виключатиме можливість створення колекторськими фірмами своїх приватних виконавців та лобіювання інтересів цих фірм на всій території України. А у зв'язку з тим, що місцем виконання рішення є місцезнаходження боржника - виконавчі округи приватних виконавців весь час будуть різні.

До того ж, приватні виконавці не зможуть виконувати всі судові рішення без обмежень. Зокрема, їм заборонено виконувати рішення про відібрання і передання дитини, рішення, за якими боржником є держава, рішення, за якими стягувачами є держава та, найголовніше, що цікавить багатьох громадян, - рішення про конфіскацію та виселення та вселення фізичних осіб. Тобто, експерти, які лякали людей, що приватні виконавці будуть виселяти людей, які не сплачують за комунальні послуги, виявилися неправі.

Винагорода приватних виконавців залежатиме від виконавчих дій. У разі виконання рішення немайнового характеру - у вигляді фіксованої суми, а у разі виконання рішення майнового характеру - відсотка від суми або вартості майна, що підлягає стягненню.

Крім цього, буде створено дисциплінарну комісію приватних виконавців, в які можна буде поскаржитися на протиправні дії приватного виконавця. За наслідком розгляду скарги та наявності порушень приватного виконавця може бути притягнуто до відповідальності.

Якщо брати у цілому введення в дію інституту приватних виконавців в Україні - це є проривом у сфері виконання судових рішень. Можливо нарешті люди зможуть домогтися швидкого виконання судового рішення без сторонньої допомоги та повторного звернення до суду. Звісно, оцінку діяльності приватних виконавців можна буде зробити тільки після початку їх діяльності. Але при правильному контролі приватних виконавців з боку держави, цей інститут має всі засоби для того, щоб активно функціонувати в Україні. А для тих осіб, які зі скепсисом відносяться до нововведень та не бажають звертатися до приватних виконавців, залишиться можливість звернутися до державних виконавців, які продовжать свою діяльність.

Андрій Ярмольський, адвокат, керівник юридичного блоку компанії по обслуговуванню іноземних інвестицій Investment Service Ukraine

Максим Пирогов, молодший юрист компанії по обслуговуванню іноземних інвестицій Investment Service Ukraine


Войдите, чтобы оставить комментарий