Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов
Author photo
Author photo

Антон Каганец

старший юрист ЮК Prove Group

Антон Каганец

старший юрист ЮК Prove Group

Одним із основних напрямків діяльності Антона Каганця є встановлення діалогу з органами законодавчої та виконавчої влади, що безпосередньо пов'язано з координацією роботи відділу зв'язків з державними органами (GR) ЮК Prove Group. Антон має значний досвід в розробці та просуванні проектів нормативно-правових актів, зокрема проектів законів, постанов і розпоряджень уряду, наказів міністерств.
До працевлаштування в ЮК Prove Group працював у Головному юридичному управлінні Верховної Ради України та Адміністрації Президента України, очолював відділ у Міністерстві доходів і зборів України.

Антон володіє глибокими навичками законопроектної та аналітичної роботи у сфері правового регулювання. Брав участь у роботі над низкою діючих Законів України, готував аналітичні матеріали для представника Президента України у Кабінеті Міністрів України. Також має досвід юридичного супроводу діяльності народних депутатів України. Є активним членом Асоціації правників України.

Досконало володіє процедурою проходження проектів нормативно-правових актів в органах виконавчої влади та апараті Верховної Ради України.

Також Антон Каганець займається консультуванням з питань господарського, корпоративного, податкового та адміністративного права. Підготовкою різноманітних документів та аналітичних матеріалів у цих напрямках.

Еще
Все статьи эксперта
  • ЮРЛІГА 1
Рассылка новостей
Подписаться
Рассылка от ЮРЛІГА Только самое важное и интересное