Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

19-20 грудня - семінар «Будівництво - 2019. Нові ДБН у проектуванні та будівництві. Експертиза, проектування, експлуатація – нові зміни»

19.12.2018, 11:18
166
0

Застосування нових ДБН. Погодження відхилень. Авторський нагляд. Контроль. Дозвільні документи. Як уникнути проблем з ДАБІ.
Застосування нових ДБН. Погодження відхилень. Авторський нагляд. Контроль. Дозвільні документи. Як уникнути проблем з ДАБІ.

19-20 грудня компанія «Кортекс» запрошує на 2-денний семінар

«БУДІВНИЦТВО в 2019 р. Нові зміни в містобудівному законодавстві. Нові будівельні норми(ДБН) та їх застосування у проектуванні та будівництві. Вплив нових ДБН на поточні проекти. Нові зміни у проектуванні, експертизі, експлуатації. Контроль та нагляд. Як уникнути проблем з ДАБІ. Ціноутворення у будівництві. Договірні відносини у будівництві».

Проблемні та практичні питання впровадження та застосування нових ДБН та інших законодавчих новел у будівництві будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.

Дивіться повну програму семінару та реєструйтесь тут >>>

Спікери:

Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Кисіль В. В. -адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014. Фірма - лідер в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(The LEGAL 500 EMEA-2016).

Івлєва Н. П. - завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. - член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Представник - Мінрегіонбуду.

Питання до обговорення:

1. Нові зміни в законодавстві з питань містобудування. Правовий статус ДБН. Нові будівельні норми(ДБН) та їх застосування у проектуванні та будівництві. Запровадження нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій". Проблемні питання. Порівняльний аналіз із старими будівельними нормами.

2. Нові вимоги до об'єктів будівництва в 2019р. за новими будівельними нормами.

3. Як добудувати об'єкти, що почали будуватись за старими нормами, а закінчуються за нормами нового ДБН. Як буде проходити введення в експлуатацію. Що робити, якщо проектна документація не відповідає нормам нового ДБН.

4. Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).

5. Погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.

6. Висновок з оцінки впливу на довкілля: порядок отримання повідомлення про заплановану діяльність, підготовка звіту, громадські обговорення. Повернення громадських слухань - чи стосується це реконструкції.

7. Експертиза у будівництві в 2019р.: нові зміни та практика їх застосування.

8. Земельні питання у будівництві в 2019р. Особливості землекористування в будівельній діяльності.

9. Розрахунок класу наслідків. Новий ДБН з 1 січня 2019р.

10. Дозвільна і контрольна система. Розпилення повноважень між органами місцевого самоврядування та центральними органами. Хто здійснює контроль та реєстрацію? В яких випадках.

11. Практика взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду в 2019р. Особливості порядку звернення. Що треба з'ясовувати кожного разу по дозвільним документам, коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення на початок робіт - куди звертатись? Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи…

12. Повноваження інспекції. Що робити, якщо інспекція "грає" своїми правами.

13. Практика проведення перевірок. Право інспектора на вилучення конструктивних елементів з приводу відповідності стандартам. Ризики Замовника та Підрядника та можливості їх мінімізації.

14. Як обмежити доступ "контролерів" на об'єкт будівництва.

15. Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур. Проблеми розрахунку процесуальних строків. «Ваше питання вирішено, Вам відмовлено….» Як мінімізувати ризики щодо недотримання процесуальних строків.

16. Алгоритм отримання дозвільних документів для кожної групи об'єктів.

17. Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.

18. Авторський та технічний нагляд. Хто є генеральним проектувальником? Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Зміна автора проекту. Як призначається особа авторського нагляду. Чи може ГІП бути автором та здійснювати авторський нагляд. Обов'язковість авторства архітектора. Оформлення повноважень для здійснення авторського нагляду. Проблеми передачі авторських прав. Чи потрібен ГАП для промислових об'єктів.

19. Розмір пайового внеску та його розрахунок. Звільнення від сплати пайового внеску.

20. Введення об'єктів в експлуатацію. Введення в експлуатацію за рішенням суду. Чи надає право на введення в експлуатацію рішення суду про право власності на об'єкт будівництва? Алгоритм дій.

21. Проблемні об'єкти які потрібно вивести в правове поле. Остання судова практика.

22. Реконструкція та перепланування у будівництві: юридичні аспекти.

23. Види будівництва та їх відмінність. Чим відрізняється об'єкт будівництва від об'єкту архітектури.

24. Реєстрація прав на нерухомість в 2019р. Як захистити право власності.

25. Договірні відносини у будівництві.

Дивіться повну програму та реєструйтесь тут >>>

Якщо у Вас є питання, телефонуйте: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.


Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться